L'Ecrin De Verdure
| Wi-Fi | Κατάλληλο για παιδιά Βρεφικές κούνιες | Κλιματισμός |
| Δεν επιτρέπονται κατοικίδια |
Calvaire Sainte Anne Gwadloup KTAM απέχει 3 χλμ. από το διαμέρισμα L'Ecrin De Verdure Sainte-Anne με 2 υπνοδωμάτια.
Το διαμέρισμα 83 τ.μ. Διαθέτει μπαλκόνι, χώρο καθιστικού και σαλόνι, καθώς και ανέσεις, όπως ρυθμιζόμενο κλιματισμό. Το διαμέρισμα διαθέτει ξεχωριστή τουαλέτα και ντους για να εξασφαλίσει την άνεση σας. Στο μπάνιο επίσης υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών.
Οι επισκέπτες μπορούν να χρησιμοποιήσουν κουζίνα.
- Αεροδρόμια
- Αεροδρόμιο Pointe-a-Pitre Le Raizet21 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
- Ασφάλεια
- Ανιχνευτές καπνού
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Καθιστικό
- Ταράτσα
- Πλυντήριο ρούχων
- LCD TV
- Βρεφικές κούνιες
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Ποια θα είναι η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα L'Ecrin De Verdure;
Η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα L'Ecrin De Verdure αποτελεί 74$. - ❓
Στο το διαμέρισμα L'Ecrin De Verdure έχει πάρκινγκ;
Το το διαμέρισμα L'Ecrin De Verdure παρέχει δωρεάν ιδιωτικός χώρος στάθμευσης. - ❓
Πόσο μακριά είναι το αεροδρόμιο Pointe-a-Pitre Le Raizet από το το διαμέρισμα L'Ecrin De Verdure;
Το αεροδρόμιο Pointe-a-Pitre Le Raizet απέχει 25 χλμ. από το το διαμέρισμα L'Ecrin De Verdure.